SoonGaming
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
avatar
azisten
Újonc
Újonc
Hozzászólások száma : 1
Join date : 2018. Jul. 30.

Jelentkezés adminisztrátori pozícióra Empty Jelentkezés adminisztrátori pozícióra

Hétf. Júl. 30, 2018 10:23 pm
- Ha fel leszel véve adminisztrátornak hogyan szólíthatunk?

> Balázs <

- Hány éves vagy?

> 17 <

- Mióta játszol MTA RolePlay szervereken!?

> 4 éve <

- Mennyit tudsz naponta aktív lenne és adminisztrátor szolgálatot teljesíteni ?

> Minimum 4 óra, de általában több és akár a teljes online idő alatt tudnám az adminisztrátori jogaimat gyakorolni <

- Mi a feladata egy adminisztrátornak (2-3 mondatba írd le)

> A szerver rendben tartása, ez alatt értem a playerek segítését, útbaigazítását esetleg. Lényegében a playerek védelmezői illetve az RP-k felügyelői. <

- Mesélj magadról egy kicsit (Minimum 2 mondat)

> 17 éves, fejér megyei srác vagyok, aki szeret sok időt a gép előtt tölteni. Ezek mellett focizgatok és itthon szoktam edzegetni. <

Szituációs kérdések!


- Mit teszel abban az esetben hogyha egy játékos rád PM-el, hogy "bebuggoltam tiszta kék körülöttem minden kérlek segíts"? (Minimum 1 mondatba)

> Először is, hogyha megvan hozzá az adott jogom akkor gotozok, megnézem a problémát, más esetben csak reconolnám és ha megbizonyosodtam arról, hogy tényleg bugol akkor 1 perc AdminJail-t adnék neki (csak akkor hogyha mondjuk ez nem egy cp bug). <

- Mit teszel olyan esetben amikor a játékostól egy csúnya szídó PM-et kapsz de még nem a legdurvább eset (Minimum 1 mondat)

> Megpróbálom PM-ben lenyugtatni, hogyha fokozódik a helyzet akkor nyilván kick. <

- Mit tennél olyan esetbe hogy ha rád PM-el a játékos, hogy "Gyere léci a srác le DM-elt engem léci segíts", illetve tudjuk a srác IG nevét is de bizonyítékuk nincsen?

> Ez esetben, felhívnám mind a két felet teamspeakre, hogy mondják el hogy mi történt és akkor egy olyan döntést hoznék amit magamban jónak látok. <

- Mennyi időt töltöttél a lap kitőltésével ?

> Nagyjából 10 percet <
avatar
Josh
Admin
Admin
Hozzászólások száma : 1
Join date : 2018. Jul. 28.
https://soongaming.hungarianforum.com

Jelentkezés adminisztrátori pozícióra Empty Re: Jelentkezés adminisztrátori pozícióra

Hétf. Júl. 30, 2018 10:52 pm
Sajnos már nincsen tagfelvétel bocsi próbálkozz leközelebb!
ELUTASÍTVA
Vissza az elejére
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.